Kategorie
Piłka nożna Seniorzy Seniorzy

W niedzielę BKS!

W swoim ostatnim meczu Grom Więcbork zremisował z Tucholanką Tuchola 2:2 pomimo prowadzenia 2:0. Zabrakło koncentracji i trochę szczęścia, chociaż w samej końcówce uśmiechnęło się ono do naszej drużyny, gdy w kontrowersyjnych okolicznościach podyktowany został rzut karny dla Tucholanki. Piłka po strzale ostatecznie trafiła w słupek i mecz zakończył się podziałem punktów.

 

Tym razem nasz zespół wybiera się do Bydgoszczy, gdzie rozegra spotkanie z miejscową drużyną BKS. Jest to bardzo silny przeciwnik, który zajmuje 4 miejsce w tabeli i ma 9 punktów przewagi nad Gromem, który jest 6. W rundzie jesiennej w Więcborku padł wynik 5:1 dla Gromu, jednak teraz będzie trudno powtórzyć ten wyczyn. Miejmy jednak nadzieję, że nasi zawodnicy zachowają maksymalną koncentrację i uda im się w końcu odnieść zwycięstwo po serii dość pechowych remisów.

 

Najprawdopodobniej transmisję na żywo z tego spotkania przeprowadzi serwis Liga TV, a mecz będzie można obejrzeć na stronie http://grom-wiecbork.wspieramyklub.pl/N1.html (więcej informacji na ten temat pojawi się w krótce na fanpage Liga TV na Facebooku).