Kategorie
Piłka nożna Seniorzy Seniorzy

Grom Wiecbork – Tarpan Mrocza [ZAPOWIEDŹ]

W piątek 1 maja o godzinie 15:00 Grom Więcbork podejmie na własnym stadionie przeciwnika „zza miedzy” czyli drużynę Tarpana Mrocza. Wbrew pozorom pojedynek ten wcale nie musi być łatwy. Piłkarze muszą zachować odpowiedni poziom koncentracji, aby wywalczyć 3 punkty.

 

Obie drużyny w tabeli dzieli przepaść. Grom z dorobkiem 30 punktów zajmuje 6 miejsce i raczej zakończy sezon w górnej części Tabeli. Tarpan natomiast okupuje ostatnią 14 pozycję z zaledwie 9 punktami. Jeśli tej drużynie zależy na utrzymaniu w lidze to musi ona zacząć wygrywać, ponieważ meczów do końca sezonu zostało już niewiele.

 

W związku z powyższym, na pierwszy rzut oka może się wydawać, że Grom wygra to spotkanie bez najmniejszych problemów. Należy jednak pamiętać, że Tarpan to drużyna nieobliczalna, która potrafiła postawić trudne warunki najlepszym drużynom z naszej ligi (pechowy walkower z Falą Świekatowo – na boisku było 1:1, remis 0:0 z liderem z Łochowa). Należy również pamiętać, że w rundzie jesiennej Grom zremisował mecz, który powinien być wygrany (3:3). Jeśli dorzucimy do tego ostatnią wpadkę z Tartakiem, który również nie zajmuje wysokiego miejsca w tabeli, okazuje się że istnieje szansa na utratę punktów w tym spotkaniu.

 

Pozostaje mieć nadzieję, że nasi gracze wyciągnęli wnioski z ostatniej porażki i na własnym terenie pokażą się z jak najlepszej strony. Życzymy im powodzenia, a wszystkich kibiców zapraszamy na stadion. Dodatkowo transmisję na żywo z tego spotkania przeprowadzi serwis Liga TV (jeśli pozwoli na to Internet – godzinę przed meczem zostanie sprawdzona siła i jakość sygnału, wówczas wszystko się wyjaśni na 100%), a mecz będzie można obejrzeć na stronie http://grom-wiecbork.wspieramyklub.pl/N1.html. Tabelę, wyniki i terminarz można znaleźć na stronie http://ligatv24.pl/klasa-a-bydgoszcz-i/tabela-a-klasa.