Kategorie
HOT na głównej Piłka nożna Polecane na głównej Seniorzy

Wudzyn rozGROMiony!

W 6 kolejce Bydgoskiej A-Klasy Grom Więcbork wysoko pokonał Tartak Wudzyń 7:1. Bramki dla Więcborskiej drużyny zdobywali: 3 Patryk Herzberg, 2 Sebastian Pacek, Karol Frankowski i debiutujący w seniorskiej drużynie Krystian Cyran. Już w pierwszej minucie meczu gola zdobył Patryk Herzberg, niestety sędzia pokazał pozycję spaloną. W 7 minucie sytuacja się powtórzyła,nieuznanego gola zdobył Sebastian Pacek. Na prawidłowego gola musieliśmy czekać do 11 minuty, Waldemar Janicki świetnie podał do Patryka Herzberga i ten w sytuacji „sam na sam” nie dał szans bramkarzowi Wudzynia. W 33 minucie padło wyrównanie dla gości. Następnie znakomitą sytuację zmarnowali Waldemar Janicki do spółki z Karolem Frankowskim, najpierw ten drugi przegrał pojedynek z bramkarzem gości, następnie dobitka Janickiego przeleciała obok słupka. W 40 minucie znakomity rajd przeprowadził Łukasz Pukownik, który wyłożył piłkę „jak na tacy” do Sebastiana Packa i ten nie miał problemów z umieszczeniem jej w siatce. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy Gromowcy dołożyli jeszcze dwa trafienia, najpierw gola zdobył Patryk Herzberg po asyście Waldemara Janickiego, drugą bramkę dołożył Sebastian Pacek po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Karola Frankowskiego. Wynik do przerwy 4:1 dla Gromu. W drugiej połowie na gola musieliśmy czekać 4 minuty, Patryk Herzberg skompletował hattricka po asyście Sebastiana Packa. W 67 minucie Paweł Mucha znakomicie dograł piłkę do Karola Frankowskiego i ten w sytuacji „oko w oko” z bramkarzem nie miał najmniejszych problemów nad wpakowaniem futbolówki do siatki. W 72 minucie Grom zdobył już trzeciego gola w tym meczu ze spalonego, strzał z dystansu oddał Paweł Siekierka, bramkarz gości odbił piłkę przez siebie i Krystian Cyran nie miał problemu, żeby wpakować piłkę do bramki, niestety liniowy wskazał spalonego. 75 rajd lewą stroną wykonał w tym dniu świetnie dysponowany Herzberg, dograł piłkę w pole karne, najpierw Krystian Cyran nie trafił czysto w piłkę i ta trafiła do Remigiusza Błocińskiego, ten niestety z ostrego kąta strzelił obok bramki. W 84 minucie gola dołożył debiutujący w drużynie seniorów Krystian Cyran, po ładnej dwójkowej akcji z Remigiuszem Błocińskim. Końcowy rezultat 7:1!

GROM: M. Kunek, Ł. Pukownik (57′ P. Siekierka), P. Drobiński (57′ P. Mucha), Ł. Bethke, A. Lizik, M. Tuński, S. Pacek, K. Hrycejewski, K. Frankowski (67′ K. Cyran), P. Herzberg, Wal. Janicki (62′ R. Błociński)

Bramki: 3 P. Herzberg, 2 S. Pacek, K. Frankowski, K. Cyran

Żółta kartka: Remigiusz Błociński