Kategorie
HOT na głównej Piłka nożna Polecane na głównej Seniorzy

Nadal bez punktów

Grom0-1Kamien

W Niedzielę drużyna Gromu Więcbork podejmowała na własnym stadionie drużynę Kamionki. Mecz od samego początku zapowiadał się bardzo ciekawie, drużyna Gromu nacierała raz za razem na bramkę Kamionki lecz czujny między słupkami był bramkarz z Kamienia. Drużyna gospodarzy w pierwszej połowie spotkania wypracowała sobie kilka dobrych sytuacji podbramkowych lecz żadna z nich nie została wykorzystana. Druga połowa tak jak pierwsza raz za razem drużyna Gromu nacierała na bramkę rywali ale bezskutecznie, w 89 min drużyna z Kamienia trafiła do bramki gospodarzy i mecz zakończył się spotkaniem 0:1. Po meczu czerwoną kartkę obejrzał S.Pacek.

Za tydzień drużyna Gromu wyjeżdża do Raciąża gdzie zmierzy się z tegorocznym beniaminkiem A klasy Rawysem Raciąż.

Skład GROM WIĘCBORK: Soboń Mateusz, Pukownik Łukasz, Drobiński Przemysław (C), Bethke Łukasz, Lizik Aleksander, Tuński Mateusz, Hrycajewski Kamil, Pacek Sebastian, Piotrowski Patryk, Herzberg Patryk, Suchomski Sławomir

Ławka rezerwowych: Kunek Mateusz, Janicki Waldemar, Garsztka Mariusz, Siekierka Paweł, Cyran Krystian

Zmiany: 56′ Piotrowski Patryk -> Mucha Paweł, 56′ Suchomski Sławomir -> Frankowski Karol, 72′ Herzberg Patryk -> Błociński Remigiusz, 81′ Tuński Mateusz -> Rodak Robert,