Kategorie
HOT na głównej Piłka nożna Polecane na głównej Seniorzy

Kolejny remis [Galeria zdjęć]

W sobotnie gorące popołudnie drużyna Gromu Więcbork podejmowała na własnym boisku ekipę z Koronowa.
Dla drużyny Gromu mecz układał się obiecująco, bo już w 35 min ze stałego fragmentu gry bramkę dla Gromu główką zdobył Wojtek Janicki. Po tej bramce musieliśmy czekać sporo czasu na odpowiedź gości. W drugiej połowie jednak do remisu doprowadzili goście w 60 min trafiając bramkę na 1:1.

W drugiej połowie goście mieli jeszcze wiele okazji, ale czujnie między słupkami Gromu stał Mateusz Kunek. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1. To już kolejny podział punktów Więcborskiej drużyny w ciągu ostatnich 2 tygodni. Dodajmy że za tydzień Grom wyjeżdża do Przysierska gdzie zmierzy się z tamtejszą drużyną Spartą Przysiersk.

Skład: Kunek Mateusz, Piotrowski Piotr (50″ Patryk Piotrowski), Bethke Łukasz, Drobiński Przemysław , Nowak Marcin, Mucha Paweł (67″ Słomski Mikołaj), Janicki Wojciech, Hrycajewski Kamil, Frankowski Karol (71″ Janicki Waldemar), Herzberg Patryk, Rodak Robert (80″ Kwasigroch Mateusz)
Bramki: W.Janicki (35 min)