Kategorie
HOT na głównej Piłka nożna Polecane na głównej Seniorzy Seniorzy

Porażka mimo dobrej gry

11096627_376495382535669_8831355760970177195_n

Nasi zawodnicy walczyli dzielnie, ale niestety przegrali z faworyzowanym rywalem z Koronowa 1:2 (1:0). Zabrakło odrobinę więcej koncentracji w poczynaniach obronnych, ale mimo porażki Gromowcy wypadli całkiem nieźle na tle faworyta mierzącego w awans.

Od pierwszych minut w mecz lepiej weszli gospodarze, którzy dłużej utrzymywali się przy piłce i próbowali konstruować akcje pod bramką rywali. Pod koniec pierwszej połowy kibice oszaleli z radości za sprawą bramki, którą zdobył Mateusz Tuński. W drugiej połowie do głosu zaczęli dochodzić goście, którzy po składnej akcji doprowadzili do wyrównania. Później gra się nieco uspokoiła. Pod koniec zawodnik Victorii wykorzystał rzut karny i to zespół przyjezdny mógł się cieszyć z 3 zdobytych punktów.

Był to bardzo ciężki mecz, w którym sędzia pokazał bardzo wiele żółtych kartek (szczególnie zawodnikom gości). Nasi gracze walczyli dzielnie, ambitnie i mimo porażki należy ich pochwalić za taką postawę. 4 kwietnia odbędzie się kolejny mecz derbowy. Tym razem drużyna Gromu uda się do Kamienia Krajeńskiego na mecz z miejscową Kamionką.

Grom: M. Kunek, K. Cyran, P. Drobiński, B. Szulc, Pio. Piotrowski, A. Lizik (48′ Ł. Bethke), R. Rodak (78′ Wal. Janicki), K. Hrycejewski, P. Herzberg, R. Błociński (78′ K. Frankowski), M. Tuński (86′ P. Siekierka)

Żółte kartki: K. Cyran, B. Szulc

Bramka: M. Tuński