Kategorie
HOT na głównej Piłka nożna Polecane na głównej Seniorzy

Grom pewnie pokonuje BKS! [FOTO]

10728631_795646183833039_1609259306_n

W X kolejce Bydgoskiej A-klasy Grom Więcbork pokonał u siebie Bydgoski KS 5:1. Bramki dla Gromu zdobyli: 2 Sebastian Pacek, 2 Patryk Herzberg i nasz kapitan Wojciech Janicki. Pierwszą dogodna sytuacje stworzyli sobie Gromowcy, dośrodkowanie Sebastiana Packa przedłużył Patryk Herzberg i piłka trafiła do Patryka Piotrowskiego, a jego strzał minimalnie minął bramę BKS. Gospodarze stwarzali sobie kolejne sytuację, najlepszą zmarnował Herzberg, który minął się z piłką na 5 metrze, a poprawkę wyłapał bramkarz. W 23 minucie sędzia odgwizdał rzut karny dla przyjezdnych, warto dodać że przy wcześniejszym podaniu była pozycja spalona. Jedenastkę pewnie na bramkę zamienił piłkarz BKS nie dając szans Kunkowi. Gromowcy odpowiedzieli szybko bo już po 3 minutach mieliśmy wyrównanie, dośrodkowywał Patryk Herzberg, piłkę przepuścił między nogami Mateusz Tuński, a Sebastian Pacek wpakował mocnym strzałem piłkę do siatki. Na kolejnego gola musieliśmy czekać 60 sekund, rajd Mateusza Tuńskiego po prawej stronie boiska bezlitośnie wykończył Sebastian Pacek. Po kolejnej minucie gdy mogło być już 3:1, lecz w okolicach 5 metra Sebastian Pacek nie trafił w piłkę. Kilka minut później w polu karnym piłkę otrzymał Aleksander Lizik, jednak złe przyjęcie nie pozwoliło mu na oddanie strzału, odegrał do Packa, a ten z nie przygotowanej pozycji posłał piłkę obok bramki. Wynik do przerwy 2:1 dla Gromu. Druga połowa zaczęła się dla Gromu fenomenalnie, już w 47 minucie gola zdobył Herzberg, podanie z autu Patryka Piotrowskiego minęło wszystkich i trafiło do Herzberga, a ten ładnym strzałem pokonał Bramkarza BKS. W 65 minucie Patryk Piotrowski nabawił się kontuzji nogi i jego mecz skończył się podróżą karetką do szpitala. Zaraz po wejściu na boisko swoją sytuację miał Remigiusz Błociński, najpierw z prawej strony dogrywał piłkę do Herzberga, lecz jego strzał sparował bramkarz wprost pod nogi Błocińskiego, a ten uderzył zbyt lekko żeby wpakować piłkę do bramki. W 88 minucie dobrze dysponowany w tym dniu Herzberg zdobył swojego drugiego gola mocnym strzałem zza pola karnego po podaniu od Pawła Siekierki. Gdy wszyscy oczekiwali już na końcowy gwizdek sędziego, w zamieszaniu w polu karnym Sebastian Pacek wystawił piłkę naszemu kapitanowi – Wojeciechowi Janickiemu i tan bez trudu umieścił piłkę w siatce ustalając wynik spotkania.

GROM: M. Kunek, M. Garsztka (79′ Ł. Pukownik), Ł. Bethke, P. Drobiński, A. Lizik, Woj. Janicki, M. Tuński (70′ R. Rodak), K. Hrycejewski (86′ P Siekierka), P. Herzberg, P. Piotrowski (65′ R. Błociński), S. Pacek

Bramki: S. Pacek 26′, 27′, P. Herzberg 47′, 88′, Woj. Janicki 90’+2′

Żółta kartka: 67′ Ł. Bethke