Kategorie
Piłka nożna Polecane na głównej Seniorzy

Dąbrowa Chełmińska 0:2 Grom Więcbork

W 19 kolejce Bydgoskiej A-Klasy Grom Więcbork podejmował na wyjeździe będącą na 12 miejscu Dąbrowę Chełmińską. O pierwszej połowie nie można za dużo napisać, gra głownie toczyła się w środku pola, oby dwie drużyny notowały bardzo dużą ilość strat piłki. Najlepsze sytuacje tej części gry mięli Henryk Grajczyk, który uderzył z rzutu wolnego minimalnie obok bramki oraz Robert Rodak. którego strzał z około 16 metrów wyłapał bramkarz gospodarzy. W Drugiej połowie wyraźną przewagę zarysował sobie Więcborski Grom, który stwarzał sobie coraz więcej sytuacji. Najlepsze z nich zmarnowali Patryk Herzberg, który przegrał pojedynek z goalkeeperem gospodarzy, ponownie Henryk Grajczyk. który uderzył w słupek, oraz Mikołaj Słomski który w podbramkowym zamieszaniu przestrzelił z bliskiej odległość. Łukasz Bethke nawet strzelił gola, którego nie uznał arbiter, odgwizdując wątpliwy faul na bramkarzu gospodarzy. Pierwszego gola dla Więcborskiej drużyny zdobył Karol Frankowski. który ładnym uderzeniem z woleja umieścił piłkę w siatce. Drugi gol to akcja Mikołaja Słomskiego do spółki z obrońcami gospodarzy, po której jeden z nich wpakował piłkę do własnej bramki. końcowy wynik  0:2 dla Gromu Więcbork.

Skład: M Kunek, M. Nowak, P. Drobiński. Ł. Bethke, H. Grajczyk, Pat. Piotrowski (K. Frankowski), P. Herzberg (Pio. Piotrowski), A. Lizik, P. Mucha, M. Kwasigroch (M. Słomski), R. Rodak (Woj. Janicki)

Gole: Karol Frankowski i samobójcza